GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 • Tüm Kategoriler

   Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

    

   Oto Asya 1993 yılında otomotiv sektöründeki ihtiyacı görerek, Fatih/Aksaray’da sektöre ilk adımını attı. Takip eden yıllardaki ilk hedefi; serbest piyasadaki yerini sağlamlaştırmak, yedek parça ürün gamını arttırmak, kaliteli ve iyi hizmet verebilmek olmuştur.

   Oto Asya SUBARU, gibi dünyanın önde gelen otomobil markalarının yedek parça teminini, yaptığı ithalat ve geniş stok kapasitesi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. OTO ASYA Ar-Ge ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sonucunda, Türkiye’nin 81 şehrine ve Dünya‘nın çeşitli ülkelerine yedek parça temin eden bir firma olma başarısını göstermiştir.

   OTO ASYA çağa ayak uydurmaya ve ihtiyaçlara cevap vermeye devam ederek, siz değerli müşterilerine "Siz parçaya değil, parça size gelsin" sloganıyla, www.subaruyedekparcalari.com adresinden istediğiniz her an sanal alışveriş yapabilme seçeneğini de sunmuştur.
        


           
   MENÜ
    
   HAKKIMIZDA
    
   BİZE ULAŞIN

    

   Yedek parça konusunda çeşitli marka seçenekleri sunarak subaru impreza forester legacy vivio ve birbirinden farklı diğer ürün gruplarından kategoriler ile sizlere şubemizden ve web sitemiz üzerinden daima kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlamaktayız.


    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.